smart ideas

 

 

En  Ru

apie mus

       

Misija. Kokybiškos ir efektyvios reklamos kūrimas bei kitų su firmos veikla susijusių paslaugų teikimas. Kokybė svarbiau už kiekybę.
Vertybės. Mes lenkiame galvą socialinei reklamai. Nedirbame su abejotinos kokybės produktais ir paslaugomis. Nėra blogų klientų – yra skirtingi.
Tikslas. Dalį uždirbtų pinigų investuojame i kiną.
Kodėl mes. Esame jauna ir kupina energijos lietuviška kūrybinė agentūra. Nesuvaržyti instrukcijomis is užsienio “Motininių imonių”. Jūs galite kreiptis ir įsigyti jau sukurtą idėją, kurią beliko įgyvendinti. Bendradarbiaudami su dideliu skaičiu kūrybininkų neturime “Žanro krizės”. Į mūsų honorarus neitrauktos išlaidos už ofiso nuomą penthauze. Turime partnerius gamyboje su konkurencinėmis kainomis ir patikrinta kokybe. Įgyvendiname nestandartinius reklamos sprendimus. Padedame integruoti reklama kine. Mūsų komanda jauna, todel mes tikrai stengiamės ir dar netapome pranašesni už Jus verslo ir reklamos strategijų žinovai. Mūsų žodyne nėra išsireiškimų: “ Konotatyvinė reikšmė esanti asociatyvine/vaizdine papildo denotatyvinį turinį”. Ir mes nerašysime visų kitų priežasčių taupydami Jūsų laiką.
Naujienos.

 
   
   
   
Komanda
Apie Mus
Paslaugos
Portfolio
Klientai
Bendradarbiavimas
Idėjų bankas
Kontaktai